W dniach 15 – 16 listopada 2013 odbyły się w Oradei (Rumunia) Mistrzostwa Europy Kadetów, U22 i Seniorów Open. W turnieju wzięła udział bardzo liczna reprezentacja Polski, a w jej składzie 4 zawodniczek i zawodników naszego klubu. W Kadrze Polski Kadetów wystąpili: Anna Bagińska, Kinga Mierzejewska, Adam Gryziukowski i Hubert Surażyński.
Zawody zakończyły się sukcesem reprezentacji Polski, która wywalczyła łącznie 14 medali i zajęła drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Nasi zawodnicy przeszli przez rundy eliminacji. Jednak swoje starty ukończyli na etapie ćwierćfinałów. Należy bardzo pozytywnie ocenić występ naszym młodych zawodników, pomimo braku sukcesów medalowych zebrali cenne doświadczenie na zawodach najwyższej rangi w Europie. Funkcję trenera naszych zawodników pełnił Łukasz Lemieszko a w składach sędziowskich pracował Remigiusz Karpiński
Turniej w Oradei zapisał się jako mistrzostwa na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. W mistrzostwach wystartowało ponad 400 zawodników i zawodniczek z 22 krajów.