W dniach 4-5 października 2008 w Radzyminie odbyły się XIX Mistrzostwa Polski juniorów (18-21 lat) W zawodach startowało 162 zawodników z 55 klubów. Srebrnym medalistą mistrzostw został Łukasz Lemieszko w kategorii  +80 kg. W zawodach Łukasz stoczył 5 walk. W finale zmierzył się z Michałem Malesą z Warszawy, z którym w roku ubiegłym wygrał w finale MP. Pojedynek był bardzo zacięty, regulaminowy czas i 2 dogrywki nie przynosiły rozstrzygnięcia Zawodnicy stanęli ponownie na wadze i w myśl przepisów lżejszy o 3 kg Malesa został zwycięzcą tej walki. Pechowo rozpoczęły się Mistrzostwa dla Aleksandry Karpińskiej, która przygotowywała się do kategorii do 50 kg. Jednak kategoria nie mogła być rozegrana ze względu na  zgłoszone trzy zawodniczki. Postanowiono o przyłączeniu tej kategorii do -55 kg. Pierwszą walkę Ola wygrała dość łatwo, niestety w drugiej miała dużo cięższą zawodniczkę i musiała uznać jej zwycięstwo. Po raz pierwszy na tej rangi zawodach wystartował Adrian Dobrzycki, który również wygrał pierwszą walkę niestety przegrał w drugiej oraz Justyna Karpińska w kata kobiet, która zajęła ostatecznie 6 miejsce.