192 zawodników z 65 klubów z Polski wzięło udział w organizowanych przez nasz Klub Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców. Ełk reprezentowało 9 zawodników, którzy zdobyli 5 medali:
Maciej Zinówko Junior Kumite – 65kg 2 miejsce
Dominik Kurgan Junior Kumite – 70kg 2 miejsce
Ala Prokuda Junior Kumite – 60kg 3 miejsce
Kinga Mierzejewska U21 Kumite + 65kg 2 miejsce
Oskar Sosnowski U21 Kumite – 65kg 3 miejsce
Maja Begicz, która jest w trakcie intensywnych przygotowań do Mistrzostw Europy przegrała swoją walkę w 1/8 finału – jednak forma Mai będzie optymalna za dwa tygodnie. Tuż przed strefą medalową zawody zakończyła
Ewa Prokuda w kategorii Junior Kumite – 55kg oraz
Wojtek Górski Junior Kumite + 75kg, dla którego był to pierwszy start w imprezie tej rangi. Na słowa uznania zasługuje postawa Eliza Malinowska, która w kolejnym starcie wykazała duże postępy w konkurencji kata. Reprezentacja Ełku w klasyfikacji drużynowej Juniorów zajęła 4 miejsce. Organizacja Mistrzostw oraz udział naszych zawodników został dofinansowany z budżetu miasta Ełku.